Cumartesi, Ocak 20, 2018

Hakkımızda

Yenilenebilir enerji çözümleri sunan TransmerGreen 2008 yıllından beri Türkiye’de çeşitli enerji projelerinde yer almış ve müşterilerine eksiksiz hizmet vermiş bir enerji firmasıdır. TransmerGreen  ticari, endüstriyel, konut, mobil ve deniz uygulamaları için birçok başarılı proje üzerinde faaliyet gösterdi. Şebekeye bağımlı ve bağımsız olarak enerji sistemleri sunan TransmerGreen yapmış olduğu tüm proje ve çalışmalarda müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda olabilecek en verimli çözümleri yenilebilir enerji konusunda söz sahibi olan satış ve teknik ekibi ile müşterilerine sunar.

TransmerGreen, tarım ve madencilik edüstirileri için sunmuş olduğu güneş enerjili su pompası sistemleri ile birçok tarımsal bölgede müşterilerinin su sorunlarını çözmüş olduğu gibi tekne ve yatlar içinde deniz üzerinde kullanılabilecek en verimli güneş, rüzgar ve hibrid enerji sistemleri ile eşsiz ve güvenilir çözümler sunmaktadır.

TransmerGreen şebeke elektiriğinin kullanımının mümkün olmadığı bölgelerde güneş ve rüzgar jeneratörleri ile kamp ve karavan müşterilerini gerekli güç çözümleri sunar.

TransmerGreen enerji çözümlerinin tümü daha fazla güvenirliği ve verimliliği olan ürünler ile müşterilerine enerji sistemleri sunmuş ve gelecekde en son teknoloji ile en doğru çözümleri müşterilerine sağlamaya devam edecektir.